O nás

Kto sme a čomu sa venujeme?

Komplexný manažment stavieb

Sme rodinná firma založená v roku 2019 Jozefom Golianom ku ktorému sa po dlhoročných skúsenostiach v oblasti stavebníctva pridal syn Ivan Golian. Ivan skúsenosti naberal už ako vysokoškolák kde začal naberať prvé podnikateľské skúsenosti v tejto oblasti. Po škole sa rozhodol že by chcel ziskať znalosti v oblasti stavebníctva aj zo zahraničia a tak sa odstahoval a založil stavebnú spoločnosť aj v zahraničí ktorá funguje doteraz. Neskôr, po návrate zo zahraničia sa stal projektovým manažérom v jednej stavebnej spoločnosti odkial sa rozhodol odísť a viesť firmu s vlastnými pracovníkmi. 

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnou stavebnou činnosťou. Postaráme sa o Vašu víziu vlastného bývania, od projektu až po kľúč. Alebo potrebujete spraviť rekonštrukciu domu, bytu, či chatky? Naša firma Vás nenechá na pospas a odborne poradí a navrhne najlepšie riešenie na  Vaše požiadavky. Základom našej filozofie je pretaviť víziu klienta do reálnych kontúr. „Vaša vízia je náš cieľ“

Ivan Golian

CEO

Potrebujete poradiť? Ozvite sa!

+421 949 846 030

Prečo IVOMAT s.r.o.?

Overený zákzaníkmi

Mnoho spokojných zákazníkov, za roky pôsobenia v odvetví stavebníctva. Profesionálny a priateľský prístup. Poradíme, vysvetlíme, spravíme.

100% Garancia

Načom sa dohodneme so zákazníkom to dodržíme! Klient je náš najdôležitejší článok. Jeho spokojnosť je u nás na prvom mieste.

Iba kvalitné materiály

Pri našej práci používame len kvalitné materiály od overených dodávateľov ktoré máme sami vyskúšané na našich projektoch.

Scroll to Top